O GBO: 

Generalne Biuro Odszkodowań powstało z myślą o osobach poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, w wypadkach w rolnictwie i innych. Naszą misją jest niesienie pomocy osobom poszkodowanym, zapewnienie im pełnego powrotu do zdrowia, zapewnienie odpowiedniego leczenia czy zaprotezowania oraz- w przypadku śmierci osoby bliskiej- zabezpieczenie jak najlepszej przyszłości i dalszego życia po stracie małżonka, rodzica, dziecka, wnucząt czy sióstr i braci.

 

 Naszym celem jest natomiast walka w imieniu dobra i godnego odszkodowania dla naszych klientów, nie tylko z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, ale również z  nieuczciwymi praktykami podmiotów konkurencyjnych podpisujących w imieniu poszkodowanych niekorzystne dla nich ugody, co jest zauważalnie coraz częstszą praktyką, oraz w odpowiedzi na praktykę podnoszenia wynagrodzenia prowizyjnego na etapie sądowym przez większość firm i kancelarii odszkodowawczych.

 

 To co wyróżnia nas na rynku to z całą pewnością prosta, jasna i zrozumiała umowa, którą podpisują z nami klienci. Działamy na zasadzie prowizji, a więc nasze wynagrodzenie pobierane jest od uzyskanego na korzyść klienta odszkodowania. Co zyskujecie Państwo podpisując z nami umowę? Otóż:

 

• Gwarancję prowadzenia sprawy przez wykwalifikowanego Prawnika już na etapie przedsądowym

• Gwarancję mówiącą o braku możliwości podpisania ugody bez Państwa pisemnych zgód i pełnomocnictw

• Gwarancję walki o jak najwyższe świadczenia

• Walkę o zwrot poniesionych kosztów zaprotezowania, leczenia czy kosztów pogrzebu osoby bliskiej, oraz rent od których nie pobierzemy prowizji.

• Gwarancję stałej prowizji na wszystkich etapach sprawy

 

 

Dodatkowo w 2015r uruchomiliśmy system zaliczkowania dla wszystkich klientów, którzy w wyniku wypadku stracili osobę bliską. Zaliczkę taką nasi klienci najczęściej przeznaczają na koszta pogrzebu czy pomnika, co jest niebywałą zaletą, zwłaszcza dla osób mniej zamożnych.

 

 

 

 

 

 

Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

13 października 2016
Każdego roku tysiące osób zostaje poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych. Zderzenie z innym pojazdem, uderzenie...
13 października 2016
  Niespodziewana utrata osoby bliskiej bez wątpienia jest bardzo traumatycznym przeżyciem i zasługuje na odpowiednią...

POMOGLIŚMY JUŻ TYSIĄCOM POLAKÓW

Naszą misją jest niezmiennie dbałość o godne odszkodowanie dla poszkodowanych

 

Dlaczego my?


 

 

 

Kim jesteśmy?


 

 

 

 

 

 

Cel


 

O GBO: