Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

13 października 2016
Każdego roku tysiące osób zostaje poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych. Zderzenie z innym pojazdem, uderzenie...
13 października 2016
  Niespodziewana utrata osoby bliskiej bez wątpienia jest bardzo traumatycznym przeżyciem i zasługuje na odpowiednią...

Kim jesteśmy?

 

 

  Biuro tworzą specjaliści z zakresu likwidacji szkód osobowych i rzeczowych, którzy  od wielu lat współtworzą rynek odszkodowawczy w Polsce i  reprezentujący zupełnie nowy poziom obsługi klienta. Generalne Biuro Odszkodowań jest prawdopodobnie jedyną Kancelarią tego typu w Polsce, której ofertę współtworzyli sami poszkodowani, dzięki czemu jest maksymalnie dopasowana do potrzeb klienta, a przede wszystkim wychodzi naprzeciw wszelkim jego potrzebom, aby uzyskać dla niego najwyższe świadczenia, a przy tym zapewnić maksymalny poziom satysfakcji.

 

  Jesteśmy podmiotem, który z racji wieloletniego doświadczenia swoich pracowników profesjonalnie precyzuje wysokość roszczeń osób poszkodowanych, reprezentując swojego klienta na najwyższym poziomie. Klienci Biura są reprezentowani na wszystkich etapach prowadzenia sprawy, to jest na etapie przedsądowym, jak i sądowym, w którym to uzyskujemy o wiele wyższe kwoty odszkodowań. Współpracujemy z najefektywniejszymi polskimi mecenasami, którzy reprezentują Klienta od momentu podpisania umowy. Współpracujemy z rzeczoznawcami i biegłymi z zakresu medycyny, co ma kluczowy wpływ na przebieg i końcowy wynik procesu likwidacji szkody. W naszej pracy stawiamy na rozwój, tak, aby nasze usługi stały na jak najwyższym poziomie.